APTMC120TAM34CT3AG
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APTMC120TAM34CT3AG
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka POWER MODULE - SIC MOSFET
Podatkovni listi: APTMC120TAM34CT3AG.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 131 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 131 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije APTMC120TAM34CT3AG
Številka dela APTMC120TAM34CT3AG Proizvajalec Microsemi
Opis POWER MODULE - SIC MOSFET Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 131 pcs Podatkovni list APTMC120TAM34CT3AG.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 15mA Paket naprave za dobavitelja SP3
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 34 mOhm @ 50A, 20V
Moč - maks 375W Paket / primer Module
delovna temperatura -40°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Chassis Mount
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 2788pF @ 1000V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 161nC @ 5V Vrsta FET 6 N-Channel (3-Phase Bridge)
Funkcija FET Silicon Carbide (SiC) Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 1200V (1.2kV)
natančen opis Mosfet Array 6 N-Channel (3-Phase Bridge) 1200V (1.2kV) 74A (Tc) 375W Chassis Mount SP3 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 74A (Tc)