MAPLAD18KP13A
pregled izdelka
Številka dela: MAPLAD18KP13A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 13V 21.5V PLAD
Podatkovni listi: MAPLAD18KP13A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MAPLAD18KP13A
Številka dela MAPLAD18KP13A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 13V 21.5V PLAD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2123 pcs Podatkovni list MAPLAD18KP13A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 13V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 21.5V
Napetost - razčlenitev (min) 14.4V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja PLAD
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 18000W (18kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer Nonstandard SMD delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 838A Zmogljivost @ Pogostost -