MAPLAD18KP13CA
pregled izdelka
Številka dela: MAPLAD18KP13CA
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 13V 21.5V PLAD
Podatkovni listi: MAPLAD18KP13CA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MAPLAD18KP13CA
Številka dela MAPLAD18KP13CA Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 13V 21.5V PLAD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1983 pcs Podatkovni list MAPLAD18KP13CA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 13V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 21.5V
Napetost - razčlenitev (min) 14.4V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja PLAD Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 18000W (18kW)
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard SMD
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 838A