MAPLAD30KP400A
pregled izdelka
Številka dela: MAPLAD30KP400A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 400V 644V PLAD
Podatkovni listi: MAPLAD30KP400A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MAPLAD30KP400A
Številka dela MAPLAD30KP400A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 400V 644V PLAD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1909 pcs Podatkovni list MAPLAD30KP400A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 400V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 644V
Napetost - razčlenitev (min) 444V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja PLAD
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 30000W (30kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer Nonstandard SMD Druga imena 1086-4912
1086-4912-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 46A Zmogljivost @ Pogostost -