MAPLAD30KP400AE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MAPLAD30KP400AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 400V 644V PLAD
Podatkovni listi: MAPLAD30KP400AE3.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MAPLAD30KP400AE3
Številka dela MAPLAD30KP400AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 400V 644V PLAD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1764 pcs Podatkovni list MAPLAD30KP400AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 400V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 644V
Napetost - razčlenitev (min) 444V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja PLAD
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 30000W (30kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer Nonstandard SMD Druga imena 1086-4913
1086-4913-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 46A Zmogljivost @ Pogostost -