MPLAD18KP200AE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MPLAD18KP200AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 200V 322V PLAD
Podatkovni listi: MPLAD18KP200AE3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MPLAD18KP200AE3
Številka dela MPLAD18KP200AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 200V 322V PLAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2614 pcs Podatkovni list MPLAD18KP200AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 200V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 322V
Napetost - razčlenitev (min) 222V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja PLAD
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 18000W (18kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer Nonstandard SMD delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 56A
Zmogljivost @ Pogostost - Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MPLAD18KP20CAE3
MPLAD18KP20CAE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 20V 32.4V PLAD
Na zalogi: 2745 pcs
Prenesi: MPLAD18KP20CAE3.pdf
RFQ
MPLAD18KP200CAE3
MPLAD18KP200CAE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 200V 322V PLAD
Na zalogi: 2306 pcs
Prenesi: MPLAD18KP200CAE3.pdf
RFQ
MPLAD18KP200A
MPLAD18KP200A
Opis: TVS DIODE 200V 322V PLAD