MPLAD18KP20CA
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MPLAD18KP20CA
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 20V 32.4V PLAD
Podatkovni listi: MPLAD18KP20CA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MPLAD18KP20CA
Številka dela MPLAD18KP20CA Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 20V 32.4V PLAD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2562 pcs Podatkovni list MPLAD18KP20CA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 20V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 32.4V
Napetost - razčlenitev (min) 22.2V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja PLAD Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 18000W (18kW)
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard SMD
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 556A Zmogljivost @ Pogostost -