MPLAD6.5KP33CA
MicrosemiMicrosemi
MPLAD6.5KP33CA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MPLAD6.5KP33CA
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 33V 53.3V PLAD
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
153 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MPLAD6.5KP33CA
Številka dela MPLAD6.5KP33CA Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 33V 53.3V PLAD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 16019 pcs Podatkovni list
Napetost - povratni odklop (tip) 33V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 53.3V
Napetost - razčlenitev (min) 36.7V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja PLAD Serija -
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 6500W (6.5kW)
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard SMD
Druga imena 1086-7594
1086-7594-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 123A
Zmogljivost @ Pogostost - Dvosmerni kanali 1
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MPLAD6.5KP30CA
MPLAD6.5KP30CA
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 30V 48.4V PLAD
Na zalogi: 14727 pcs
Prenesi:
RFQ
MPLAD6.5KP33CAE3
MPLAD6.5KP33CAE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 33V 53.3V PLAD