MPLAD6.5KP36AE3
MicrosemiMicrosemi
MPLAD6.5KP36AE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MPLAD6.5KP36AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 36V 58.1V PLAD
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
168 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MPLAD6.5KP36AE3
Številka dela MPLAD6.5KP36AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 36V 58.1V PLAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14299 pcs Podatkovni list
Napetost - povratni odklop (tip) 36V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 58.1V
Napetost - razčlenitev (min) 40V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja PLAD
Serija - Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 6500W (6.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer Nonstandard SMD Druga imena 1086-7597
1086-7597-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 111A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MPLAD6.5KP36A
MPLAD6.5KP36A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 36V 58.1V PLAD