MXLPLAD6.5KP43CA
pregled izdelka
Številka dela: MXLPLAD6.5KP43CA
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 43V 69.4V PLAD
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije MXLPLAD6.5KP43CA
Številka dela MXLPLAD6.5KP43CA Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 43V 69.4V PLAD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 8119 pcs Podatkovni list
Napetost - povratni odklop (tip) 43V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 69.4V
Napetost - razčlenitev (min) 47.8V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja PLAD Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 6500W (6.5kW)
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard SMD
Druga imena 1086-11185
1086-11185-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 93A