MXLPLAD6.5KP48A
pregled izdelka
Številka dela: MXLPLAD6.5KP48A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 48V 77.4V PLAD
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije MXLPLAD6.5KP48A
Številka dela MXLPLAD6.5KP48A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 48V 77.4V PLAD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 7813 pcs Podatkovni list
Napetost - povratni odklop (tip) 48V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 77.4V
Napetost - razčlenitev (min) 53.3V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja PLAD
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 6500W (6.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer Nonstandard SMD Druga imena 1086-11191
1086-11191-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 85A Zmogljivost @ Pogostost -