MXLSMBG8.5A
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBG8.5A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMBG8.5A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 8.5V 14.4V DO215AA
Podatkovni listi: MXLSMBG8.5A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMBG8.5A
Številka dela MXLSMBG8.5A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 8.5V 14.4V DO215AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 7391 pcs Podatkovni list MXLSMBG8.5A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 8.5V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 14.4V
Napetost - razčlenitev (min) 9.44V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBG (DO-215AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AA, SMB Gull Wing Druga imena 1086-11533
1086-11533-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 41.7A Zmogljivost @ Pogostost -