MXLSMBG85AE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBG85AE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMBG85AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 85V 137V DO215AA
Podatkovni listi: MXLSMBG85AE3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMBG85AE3
Številka dela MXLSMBG85AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 85V 137V DO215AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 9964 pcs Podatkovni list MXLSMBG85AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 85V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 137V
Napetost - razčlenitev (min) 94.4V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBG (DO-215AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AA, SMB Gull Wing Druga imena 1086-11538
1086-11538-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 4.4A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MXLSMBG9.0CA
MXLSMBG9.0CA
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 9V 15.4V DO215AA
Na zalogi: 8148 pcs
Prenesi: MXLSMBG9.0CA.pdf
RFQ
MXLSMBG8.5A
MXLSMBG8.5A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 8.5V 14.4V DO215AA