MXPLAD18KP12A
pregled izdelka
Številka dela: MXPLAD18KP12A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 12V 19.9V PLAD
Podatkovni listi: MXPLAD18KP12A.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MXPLAD18KP12A
Številka dela MXPLAD18KP12A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 12V 19.9V PLAD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1630 pcs Podatkovni list MXPLAD18KP12A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 12V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 19.9V
Napetost - razčlenitev (min) 13.3V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja PLAD
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 18000W (18kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer Nonstandard SMD delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 905A Zmogljivost @ Pogostost -