MXPLAD18KP12CA
pregled izdelka
Številka dela: MXPLAD18KP12CA
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 12V 19.9V PLAD
Podatkovni listi: MXPLAD18KP12CA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MXPLAD18KP12CA
Številka dela MXPLAD18KP12CA Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 12V 19.9V PLAD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1491 pcs Podatkovni list MXPLAD18KP12CA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 12V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 19.9V
Napetost - razčlenitev (min) 13.3V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja PLAD Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 18000W (18kW)
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard SMD
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 905A
Zmogljivost @ Pogostost - Dvosmerni kanali 1
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MXPLAD18KP130CAE3
MXPLAD18KP130CAE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 130V 209V PLAD
Na zalogi: 1445 pcs
Prenesi: MXPLAD18KP130CAE3.pdf
RFQ
MXPLAD18KP120CA
MXPLAD18KP120CA
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 120V 193V PLAD
Na zalogi: 1512 pcs
Prenesi: MXPLAD18KP120CA.pdf
RFQ
MXPLAD18KP12CAE3
MXPLAD18KP12CAE3
Opis: TVS DIODE 12V 19.9V PLAD