MXPLAD18KP28CA
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXPLAD18KP28CA
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 28V 45.5V PLAD
Podatkovni listi: MXPLAD18KP28CA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MXPLAD18KP28CA
Številka dela MXPLAD18KP28CA Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 28V 45.5V PLAD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1371 pcs Podatkovni list MXPLAD18KP28CA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 28V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 45.5V
Napetost - razčlenitev (min) 31.1V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja PLAD Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 18000W (18kW)
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard SMD
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 396A
Zmogljivost @ Pogostost - Dvosmerni kanali 1
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MXPLAD18KP28CAE3
MXPLAD18KP28CAE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 28V 45.5V PLAD