MXPLAD18KP30CA
pregled izdelka
Številka dela: MXPLAD18KP30CA
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 30V 48.4V PLAD
Podatkovni listi: MXPLAD18KP30CA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXPLAD18KP30CA
Številka dela MXPLAD18KP30CA Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 30V 48.4V PLAD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1397 pcs Podatkovni list MXPLAD18KP30CA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 30V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 48.4V
Napetost - razčlenitev (min) 33.3V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja PLAD Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 18000W (18kW)
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard SMD
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 372A
Zmogljivost @ Pogostost - Dvosmerni kanali 1
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MXPLAD18KP28AE3
MXPLAD18KP28AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 28V 45.5V PLAD
Na zalogi: 1466 pcs
Prenesi: MXPLAD18KP28AE3.pdf
RFQ
MXPLAD18KP33CA
MXPLAD18KP33CA
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 33V 53.3V PLAD
Na zalogi: 1394 pcs
Prenesi: MXPLAD18KP33CA.pdf
RFQ
MXPLAD18KP30CAE3
MXPLAD18KP30CAE3
Opis: TVS DIODE 30V 48.4V PLAD