MXPLAD30KP170AE3
pregled izdelka
Številka dela: MXPLAD30KP170AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 170V 275V PLAD
Podatkovni listi: MXPLAD30KP170AE3.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije MXPLAD30KP170AE3
Številka dela MXPLAD30KP170AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 170V 275V PLAD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1067 pcs Podatkovni list MXPLAD30KP170AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 170V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 275V
Napetost - razčlenitev (min) 189V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja PLAD
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 30000W (30kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer Nonstandard SMD Druga imena 1086-13396
1086-13396-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 110A Zmogljivost @ Pogostost -