MXPLAD30KP170CA
pregled izdelka
Številka dela: MXPLAD30KP170CA
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 170V 275V PLAD
Podatkovni listi: MXPLAD30KP170CA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MXPLAD30KP170CA
Številka dela MXPLAD30KP170CA Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 170V 275V PLAD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1015 pcs Podatkovni list MXPLAD30KP170CA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 170V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 275V
Napetost - razčlenitev (min) 189V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja PLAD Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 30000W (30kW)
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard SMD
Druga imena 1086-13397
1086-13397-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 110A