MXPLAD6.5KP64AE3
pregled izdelka
Številka dela: MXPLAD6.5KP64AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 64V 103V PLAD
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije MXPLAD6.5KP64AE3
Številka dela MXPLAD6.5KP64AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 64V 103V PLAD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4614 pcs Podatkovni list
Napetost - povratni odklop (tip) 64V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 103V
Napetost - razčlenitev (min) 71.1V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja PLAD
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 6500W (6.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer Nonstandard SMD Druga imena 1086-13656
1086-13656-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 63.1A Zmogljivost @ Pogostost -