MXPLAD6.5KP70CA
pregled izdelka
Številka dela: MXPLAD6.5KP70CA
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 70V 113V PLAD
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije MXPLAD6.5KP70CA
Številka dela MXPLAD6.5KP70CA Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 70V 113V PLAD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4866 pcs Podatkovni list
Napetost - povratni odklop (tip) 70V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 113V
Napetost - razčlenitev (min) 77.8V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja PLAD Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 6500W (6.5kW)
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard SMD
Druga imena 1086-13661
1086-13661-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 57.5A
Zmogljivost @ Pogostost - Dvosmerni kanali 1
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MXPLAD6.5KP78A
MXPLAD6.5KP78A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 78V 126V PLAD
Na zalogi: 4940 pcs
Prenesi:
RFQ
MXPLAD6.5KP75CA
MXPLAD6.5KP75CA
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 75V 121V PLAD
Na zalogi: 4161 pcs
Prenesi:
RFQ
MXPLAD6.5KP70CAE3
MXPLAD6.5KP70CAE3
Opis: TVS DIODE 70V 113V PLAD