1277AS-H-1R0M=P2
Murata ElectronicsMurata Electronics
1277AS-H-1R0M=P2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1277AS-H-1R0M=P2
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka FIXED IND 1UH 3.1A 45 MOHM SMD
Podatkovni listi: 1277AS-H-1R0M=P2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1277AS-H-1R0M=P2
Številka dela 1277AS-H-1R0M=P2 Proizvajalec Murata Electronics
Opis FIXED IND 1UH 3.1A 45 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 395607 pcs Podatkovni list 1277AS-H-1R0M=P2.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ščitenje Shielded Serija DFE322512C
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
Druga imena 490-10590-2 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz
Induktivnost 1µH Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 1µH Shielded Wirewound Inductor 3.1A 45 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
DC Resistance (DCR) 45 mOhm Max Trenutna ocena 3.1A
Tok - nasičenost 3.7A
Podobni izdelki
Proizvajalci: Weidmuller
Opis: TERM BLOCK PLUG 20POS STR 3.5MM
Na zalogi: 8861 pcs
Prenesi: 1277940000.pdf
RFQ
1277AS-H-R47M=P2
1277AS-H-R47M=P2
Proizvajalci: Murata Electronics
Opis: FIXED IND 470NH 3.7A 31 MOHM SMD
Na zalogi: 360779 pcs
Prenesi: 1277AS-H-R47M=P2.pdf
RFQ
Proizvajalci: Weidmuller
Opis: TERM BLOCK PLUG 22POS STR 3.5MM
Prenesi: 1277950000.pdf
Opis: TERM BLOCK PLUG 28POS STR 3.5MM