1277AS-H-6R8M=P2
Murata ElectronicsMurata Electronics
1277AS-H-6R8M=P2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1277AS-H-6R8M=P2
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka FIXED IND 6.8UH 1.2A 276 MOHM
Podatkovni listi: 1277AS-H-6R8M=P2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1277AS-H-6R8M=P2
Številka dela 1277AS-H-6R8M=P2 Proizvajalec Murata Electronics
Opis FIXED IND 6.8UH 1.2A 276 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 363475 pcs Podatkovni list 1277AS-H-6R8M=P2.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ščitenje Shielded Serija DFE322512C
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
Druga imena 490-10595-2 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz
Induktivnost 6.8µH Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 6.8µH Shielded Wirewound Inductor 1.2A 276 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
DC Resistance (DCR) 276 mOhm Max Trenutna ocena 1.2A
Tok - nasičenost 1.5A
Podobni izdelki
1277AS-H-2R2M=P2
1277AS-H-2R2M=P2
Proizvajalci: Murata Electronics
Opis: FIXED IND 2.2UH 2.1A 84 MOHM SMD