BLM41PG102SZ1L
Murata ElectronicsMurata Electronics
Murata Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BLM41PG102SZ1L
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka FERRITE BEAD 1000 OHM 0201 1LN
Podatkovni listi: 1.BLM41PG102SZ1L.pdf2.BLM41PG102SZ1L.pdf3.BLM41PG102SZ1L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BLM41PG102SZ1L
Številka dela BLM41PG102SZ1L Proizvajalec Murata Electronics
Opis FERRITE BEAD 1000 OHM 0201 1LN Status svobodnega statusa / RoHS
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.063" W (4.50mm x 1.60mm) Serija EMIFIL®, BLM21
Ocene AEC-Q200 Paket / primer 1806 (4516 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število linij 1
Tip montaže Surface Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Višina (maks.) 0.013" (0.33mm) Vrsta filtra Power Line
DC Resistance (DCR) (Max) 90 mOhm Trenutna ocena (maks.) 1.5A