BLM41PG181SH1L
Murata ElectronicsMurata Electronics
BLM41PG181SH1L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BLM41PG181SH1L
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka FERRITE BEAD 180 OHM 1806 1LN
Podatkovni listi: 1.BLM41PG181SH1L.pdf2.BLM41PG181SH1L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BLM41PG181SH1L
Številka dela BLM41PG181SH1L Proizvajalec Murata Electronics
Opis FERRITE BEAD 180 OHM 1806 1LN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 651204 pcs Podatkovni list 1.BLM41PG181SH1L.pdf2.BLM41PG181SH1L.pdf
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.063" W (4.50mm x 1.60mm) Serija EMIFIL®, BLM41
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1806 (4516 Metric) Druga imena 490-11056-2
BLM41PG181SH1L-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število linij 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca @ Pogostost 180 Ohms @ 100MHz Višina (maks.) 0.071" (1.80mm)
Vrsta filtra Power Line DC Resistance (DCR) (Max) 20 mOhm
Trenutna ocena (maks.) 3.5A
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BLM4
BLM4
Proizvajalci: Klein Tools
Opis: HEX KEY L-SHAPE 4MM 4.50"