DFE252012F-6R8M=P2
Murata ElectronicsMurata Electronics
DFE252012F-6R8M=P2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DFE252012F-6R8M=P2
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka FIXED IND 6.8UH 1.2A 330 MOHM
Podatkovni listi: DFE252012F-6R8M=P2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DFE252012F-6R8M=P2
Številka dela DFE252012F-6R8M=P2 Proizvajalec Murata Electronics
Opis FIXED IND 6.8UH 1.2A 330 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 203606 pcs Podatkovni list DFE252012F-6R8M=P2.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ščitenje Shielded Serija DFE252012F
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 1008 (2520 Metric)
Druga imena 490-13052-1 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz
Induktivnost 6.8µH Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 6.8µH Shielded Inductor 1.2A 330 mOhm Max 1008 (2520 Metric)
DC Resistance (DCR) 330 mOhm Max Trenutna ocena 1.2A
Tok - nasičenost 1.9A