DFE252012F-R47M=P2
Murata ElectronicsMurata Electronics
DFE252012F-R47M=P2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DFE252012F-R47M=P2
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka FIXED IND 470NH 4.9A 23 MOHM
Podatkovni listi: DFE252012F-R47M=P2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DFE252012F-R47M=P2
Številka dela DFE252012F-R47M=P2 Proizvajalec Murata Electronics
Opis FIXED IND 470NH 4.9A 23 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 265623 pcs Podatkovni list DFE252012F-R47M=P2.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ščitenje Shielded Serija DFE252012F
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1008 (2520 Metric)
Druga imena 490-13049-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz
Induktivnost 470nH Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 470nH Shielded Inductor 4.9A 23 mOhm Max 1008 (2520 Metric)
DC Resistance (DCR) 23 mOhm Max Trenutna ocena 4.9A
Tok - nasičenost 7.4A