DLP11SN201HL2L
Murata ElectronicsMurata Electronics
DLP11SN201HL2L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DLP11SN201HL2L
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CMC 110MA 2LN 200 OHM SMD
Podatkovni listi: 1.DLP11SN201HL2L.pdf2.DLP11SN201HL2L.pdf3.DLP11SN201HL2L.pdf4.DLP11SN201HL2L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DLP11SN201HL2L
Številka dela DLP11SN201HL2L Proizvajalec Murata Electronics
Opis CMC 110MA 2LN 200 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating - DC 5V Voltage Rating - AC -
Velikost / dimenzija 0.049" L x 0.039" W (1.25mm x 1.00mm) Serija DLP11
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0504 (1210 Metric), 4 Lead Druga imena 490-5146-1
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število linij 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca @ Pogostost 200 Ohms @ 100MHz Višina (maks.) 0.036" (0.92mm)
Vrsta filtra Signal Line Lastnosti -
natančen opis 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 200 Ohms @ 100MHz 110mA DCR 3.88 Ohm DC Resistance (DCR) (Max) 3.88 Ohm
Trenutna ocena (maks.) 110mA Odobritve -