DLP11SN281HL2L
Murata ElectronicsMurata Electronics
DLP11SN281HL2L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DLP11SN281HL2L
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CMC 90MA 2LN 280 OHM SMD
Podatkovni listi: 1.DLP11SN281HL2L.pdf2.DLP11SN281HL2L.pdf3.DLP11SN281HL2L.pdf4.DLP11SN281HL2L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DLP11SN281HL2L
Številka dela DLP11SN281HL2L Proizvajalec Murata Electronics
Opis CMC 90MA 2LN 280 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating - DC 5V Voltage Rating - AC -
Velikost / dimenzija 0.049" L x 0.039" W (1.25mm x 1.00mm) Serija DLP11
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0504 (1210 Metric), 4 Lead Druga imena 490-5148-2
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število linij 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca @ Pogostost 280 Ohms @ 100MHz Višina (maks.) 0.036" (0.92mm)
Vrsta filtra Signal Line Lastnosti -
natančen opis 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 280 Ohms @ 100MHz 90mA DCR 5.25 Ohm DC Resistance (DCR) (Max) 5.25 Ohm
Trenutna ocena (maks.) 90mA Odobritve -