GA243DR7E2473MW01L
Murata ElectronicsMurata Electronics
GA243DR7E2473MW01L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GA243DR7E2473MW01L
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CAP CER 0.047UF 250VAC X7R 1812
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GA243DR7E2473MW01L
Številka dela GA243DR7E2473MW01L Proizvajalec Murata Electronics
Opis CAP CER 0.047UF 250VAC X7R 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija GA2
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) Druga imena 490-11144-2
GA243DR7E2473MW01L-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 0.047µF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 0.047µF