GA243QR7E2332MW01L
Murata ElectronicsMurata Electronics
GA243QR7E2332MW01L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GA243QR7E2332MW01L
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CAP CER 3300PF 250VAC X7R 1812
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GA243QR7E2332MW01L
Številka dela GA243QR7E2332MW01L Proizvajalec Murata Electronics
Opis CAP CER 3300PF 250VAC X7R 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.059" (1.50mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija GA2
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 3300pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)
Zmogljivost 3300pF Aplikacije SMPS Filtering