GRM033F51A222ZD01D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GRM033F51A222ZD01D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GRM033F51A222ZD01D
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CAP CER 2200PF 10V Y5V 0201
Podatkovni listi: 1.GRM033F51A222ZD01D.pdf2.GRM033F51A222ZD01D.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije GRM033F51A222ZD01D
Številka dela GRM033F51A222ZD01D Proizvajalec Murata Electronics
Opis CAP CER 2200PF 10V Y5V 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4280 pcs Podatkovni list 1.GRM033F51A222ZD01D.pdf2.GRM033F51A222ZD01D.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca -20%, +80%
Debelina (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperaturni koeficient Y5V (F)
Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija GRM
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0201 (0603 Metric) delovna temperatura -30°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 2200pF -20%, +80% 10V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0201 (0603 Metric)
Zmogljivost 2200pF Aplikacije General Purpose