GRM033R60G224ME15D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GRM033R60G224ME15D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GRM033R60G224ME15D
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CAP CER 0.22UF 4V X5R 0201
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
15000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GRM033R60G224ME15D
Številka dela GRM033R60G224ME15D Proizvajalec Murata Electronics
Opis CAP CER 0.22UF 4V X5R 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 4V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperaturni koeficient X5R
Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija GRM