GRM033R60G225ME44D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GRM033R60G225ME44D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GRM033R60G225ME44D
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CAP CER 2.2UF 4V X5R 0201
Podatkovni listi: 1.GRM033R60G225ME44D.pdf2.GRM033R60G225ME44D.pdf3.GRM033R60G225ME44D.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije GRM033R60G225ME44D
Številka dela GRM033R60G225ME44D Proizvajalec Murata Electronics
Opis CAP CER 2.2UF 4V X5R 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 4V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.014" (0.35mm) Temperaturni koeficient X5R
Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija GRM
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0201 (0603 Metric) Druga imena 490-13221-1
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 2.2µF ±20% 4V Ceramic Capacitor X5R 0201 (0603 Metric) Zmogljivost 2.2µF