GRM1885C2A2R9CZ01D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GRM1885C2A2R9CZ01D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GRM1885C2A2R9CZ01D
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CAP CER 2.9PF 100V NP0 0603
Podatkovni listi: 1.GRM1885C2A2R9CZ01D.pdf2.GRM1885C2A2R9CZ01D.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije GRM1885C2A2R9CZ01D
Številka dela GRM1885C2A2R9CZ01D Proizvajalec Murata Electronics
Opis CAP CER 2.9PF 100V NP0 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4583 pcs Podatkovni list 1.GRM1885C2A2R9CZ01D.pdf2.GRM1885C2A2R9CZ01D.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±0.25pF
Debelina (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija GRM
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 2.9pF ±0.25pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
Zmogljivost 2.9pF Aplikacije General Purpose