GRM1885C2A330GA01J
Murata ElectronicsMurata Electronics
GRM1885C2A330GA01J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GRM1885C2A330GA01J
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CAP CER 33PF 100V C0G/NP0 0603
Podatkovni listi: 1.GRM1885C2A330GA01J.pdf2.GRM1885C2A330GA01J.pdf3.GRM1885C2A330GA01J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GRM1885C2A330GA01J
Številka dela GRM1885C2A330GA01J Proizvajalec Murata Electronics
Opis CAP CER 33PF 100V C0G/NP0 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±2%
Debelina (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija GRM
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 33pF ±2% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
Zmogljivost 33pF Aplikacije General Purpose