LQH31MN470K03L
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQH31MN470K03L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LQH31MN470K03L
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka FIXED IND 47UH 55MA 8 OHM SMD
Podatkovni listi: 1.LQH31MN470K03L.pdf2.LQH31MN470K03L.pdf3.LQH31MN470K03L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LQH31MN470K03L
Številka dela LQH31MN470K03L Proizvajalec Murata Electronics
Opis FIXED IND 47UH 55MA 8 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Ščitenje Unshielded Serija LQH31
Ocene - Q @ Frek 40 @ 2.5MHz
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
Druga imena 490-8404-1 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz
Induktivnost 47µH Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm)
Frekvenca - Samozadostna 10MHz natančen opis 47µH Unshielded Wirewound Inductor 55mA 10.4 Ohm Max 1206 (3216 Metric)
DC Resistance (DCR) 10.4 Ohm Max Trenutna ocena 55mA