LQH31MN4R7K03L
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQH31MN4R7K03L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LQH31MN4R7K03L
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka FIXED IND 4.7UH 120MA 1.7 OHM
Podatkovni listi: 1.LQH31MN4R7K03L.pdf2.LQH31MN4R7K03L.pdf3.LQH31MN4R7K03L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LQH31MN4R7K03L
Številka dela LQH31MN4R7K03L Proizvajalec Murata Electronics
Opis FIXED IND 4.7UH 120MA 1.7 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Ščitenje Unshielded Serija LQH31
Ocene - Q @ Frek 35 @ 8MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
Druga imena 490-6608-2
LQH31MN4R7K03L-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz
Induktivnost 4.7µH Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm)
Frekvenca - Samozadostna 31MHz natančen opis 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 120mA 2.21 Ohm Max 1206 (3216 Metric)
DC Resistance (DCR) 2.21 Ohm Max Trenutna ocena 120mA