NXRT15XM202EA1B030
Murata ElectronicsMurata Electronics
NXRT15XM202EA1B030 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NXRT15XM202EA1B030
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka THERMISTOR NTC 2KOHM 3500K BEAD
Podatkovni listi: NXRT15XM202EA1B030.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NXRT15XM202EA1B030
Številka dela NXRT15XM202EA1B030 Proizvajalec Murata Electronics
Opis THERMISTOR NTC 2KOHM 3500K BEAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 176769 pcs Podatkovni list NXRT15XM202EA1B030.pdf
Serija NXR Odpornost na Ohms @ 25 ° C 2k
Toleranca odpornosti ±3% Moč - maks 7.5mW
Pakiranje Bulk Paket / primer Bead
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Dolžina - vodilna žica - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis NTC Thermistor 2k Bead B25 / 85 3545K
B25 / 75 - B25 / 50 3500K
B25 / 100 3560K B0 / 50 -
B Vrednost Toleranca ±1%