NXRT15XM202EA1B040
Murata ElectronicsMurata Electronics
NXRT15XM202EA1B040 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NXRT15XM202EA1B040
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka THERMISTOR NTC 2KOHM 3500K BEAD
Podatkovni listi: 1.NXRT15XM202EA1B040.pdf2.NXRT15XM202EA1B040.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NXRT15XM202EA1B040
Številka dela NXRT15XM202EA1B040 Proizvajalec Murata Electronics
Opis THERMISTOR NTC 2KOHM 3500K BEAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 221834 pcs Podatkovni list 1.NXRT15XM202EA1B040.pdf2.NXRT15XM202EA1B040.pdf
Serija NXR Odpornost na Ohms @ 25 ° C 2k
Toleranca odpornosti ±3% Moč - maks 7.5mW
Pakiranje Bulk Paket / primer Bead
Druga imena 490-7170 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Dolžina - vodilna žica -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis NTC Thermistor 2k Bead
B25 / 85 3545K B25 / 75 -
B25 / 50 3500K B25 / 100 3560K
B0 / 50 - B Vrednost Toleranca ±1%