XTCLH30M720THJA0P0
Murata ElectronicsMurata Electronics
Murata Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: XTCLH30M720THJA0P0
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka 30.72 MHZ CRYSTAL OSCILLATOR 0.2
Podatkovni listi: XTCLH30M720THJA0P0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije XTCLH30M720THJA0P0
Številka dela XTCLH30M720THJA0P0 Proizvajalec Murata Electronics
Opis 30.72 MHZ CRYSTAL OSCILLATOR 0.2 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9186 pcs Podatkovni list XTCLH30M720THJA0P0.pdf
Napetost - oskrba 3V Tip TCXO
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija XNCLH
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SMD, No Lead Izhod Clipped Sine Wave
Druga imena 490-18035-2 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.059" (1.50mm) Funkcija -
Stabilnost frekvence ±0.2ppm Pogostost 30.72MHz
natančen opis 30.72MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 3V 8-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 2.6mA