XTCLH40M000CYJC4P0
Murata ElectronicsMurata Electronics
Murata Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: XTCLH40M000CYJC4P0
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka 40 MHZ CRYSTAL OSCILLATOR 0.28PP
Podatkovni listi: XTCLH40M000CYJC4P0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije XTCLH40M000CYJC4P0
Številka dela XTCLH40M000CYJC4P0 Proizvajalec Murata Electronics
Opis 40 MHZ CRYSTAL OSCILLATOR 0.28PP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10326 pcs Podatkovni list XTCLH40M000CYJC4P0.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip TCXO
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija XNCLH
Ocene - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 8-SMD, No Lead Izhod CMOS
Druga imena 490-18041-6 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.059" (1.50mm) Funkcija -
Stabilnost frekvence ±0.28ppm Pogostost 40MHz
natančen opis 40MHz TCXO CMOS Oscillator 3.3V 8-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 6mA