LB03KW01-5D24-JD
pregled izdelka
Številka dela: LB03KW01-5D24-JD
Proizvajalec / znamka: NKK Switches
Opis izdelka LED PANEL INDICATOR AMB 24V
Podatkovni listi: LB03KW01-5D24-JD.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LB03KW01-5D24-JD
Številka dela LB03KW01-5D24-JD Proizvajalec NKK Switches
Opis LED PANEL INDICATOR AMB 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4094 pcs Podatkovni list LB03KW01-5D24-JD.pdf
Valovna dolžina - vrh - Napetost 24V
Kotni kot - Tip LED
Sklop zaključka Quick Connect - 0.110" (2.8mm) Serija LB
Ocene DC Panel Cutout Oblika Rectangular
Mere izreza plošče 0.88" x 0.64" (22.35mm x 16.26mm) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Ocena - Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Preglednost objektiva Diffused Stil / velikost objektiva Rectangle with Flat Top, 19.40mm x 13.20mm
Barva objektiva Amber Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Barva svetilke Amber Ingress Protection -
Lastnosti - natančen opis LED Panel Indicator Amber Diffused 24V 13mA Rectangle with Flat Top, 19.40mm x 13.20mm Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Tok 13mA