LB03KW01-5F12-JB
pregled izdelka
Številka dela: LB03KW01-5F12-JB
Proizvajalec / znamka: NKK Switches
Opis izdelka LED PANEL INDICATOR GRN 12V
Podatkovni listi: LB03KW01-5F12-JB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LB03KW01-5F12-JB
Številka dela LB03KW01-5F12-JB Proizvajalec NKK Switches
Opis LED PANEL INDICATOR GRN 12V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3906 pcs Podatkovni list LB03KW01-5F12-JB.pdf
Valovna dolžina - vrh - Napetost 12V
Kotni kot - Tip LED
Sklop zaključka Quick Connect - 0.110" (2.8mm) Serija LB
Ocene DC Panel Cutout Oblika Rectangular
Mere izreza plošče 0.88" x 0.64" (22.35mm x 16.26mm) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Ocena - Preglednost objektiva Diffused
Stil / velikost objektiva Rectangle with Flat Top, 19.40mm x 13.20mm Barva objektiva Green
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Barva svetilke Green
Ingress Protection - Lastnosti -
natančen opis LED Panel Indicator Green Diffused 12V 26mA Rectangle with Flat Top, 19.40mm x 13.20mm Quick Connect - 0.110" (2.8mm) Tok 26mA