ND3KR10B
NKK SwitchesNKK Switches
ND3KR10B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ND3KR10B
Proizvajalec / znamka: NKK Switches
Opis izdelka SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 5V
Podatkovni listi: ND3KR10B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ND3KR10B
Številka dela ND3KR10B Proizvajalec NKK Switches
Opis SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 5V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 30464 pcs Podatkovni list ND3KR10B.pdf
Pralni Yes Voltage Rating 5VDC
Sklop zaključka Gull Wing Serija ND3
Višina tona 0.100" (2.54mm), Full Pakiranje Tray
Druga imena ND3KR10B-RO
ND3KR10B-RO-ND
delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Število pozicij 10 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje 20,000 Steps
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Dolžina 0.320" (8.13mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.346" (8.80mm)
Lastnosti Epoxy Sealed Terminals Električno življenje 20,000 Steps
natančen opis Dip Switch BCD 10 Position Surface Mount Rotary with Shaft Actuator 100mA 5VDC Trenutna ocena 100mA