ND3KR16H-R
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ND3KR16H-R
Proizvajalec / znamka: NKK Switches
Opis izdelka SWITCH ROTARY DIP HEX 100MA 5V
Podatkovni listi: ND3KR16H-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ND3KR16H-R
Številka dela ND3KR16H-R Proizvajalec NKK Switches
Opis SWITCH ROTARY DIP HEX 100MA 5V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22491 pcs Podatkovni list ND3KR16H-R.pdf
Pralni Yes Voltage Rating 5VDC
Sklop zaključka Gull Wing Serija ND3
Višina tona 0.050" (1.27mm), Half Pakiranje Tape & Reel (TR)
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Število pozicij 16
Tip montaže Surface Mount, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mehansko življenje 20,000 Steps Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Dolžina 0.320" (8.13mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina nad ploščo 0.316" (8.03mm) Lastnosti Epoxy Sealed Terminals
Električno življenje 20,000 Steps natančen opis Dip Switch Hexadecimal 16 Position Surface Mount, Right Angle Rotary with Shaft Actuator 100mA 5VDC
Trenutna ocena 100mA Kontaktni material Beryllium Copper
Obrnite se na Dokončaj Gold Circuit Hexadecimal
Material telesa Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled Tip aktuatorja Rotary with Shaft
Raven aktuatorja Raised
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ND3KR16H
ND3KR16H
Proizvajalci: NKK Switches
Opis: SWITCH ROTARY DIP HEX 100MA 5V