SCB15S10A-3G
pregled izdelka
Številka dela: SCB15S10A-3G
Proizvajalec / znamka: NKK Switches
Opis izdelka SWITCH PUSHBUTTON SPDT 10A 125V
Podatkovni listi: SCB15S10A-3G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SCB15S10A-3G
Številka dela SCB15S10A-3G Proizvajalec NKK Switches
Opis SWITCH PUSHBUTTON SPDT 10A 125V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10936 pcs Podatkovni list SCB15S10A-3G.pdf
Voltage Rating - AC 125V Tip Standard
Sklop zaključka Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Funkcija stikala On-Mom
Serija SCB Mere izreza plošče Circular - 12.50mm Dia
Pakiranje Bulk delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Vrsta osvetlitve, barva - Lastnosti -
Električno življenje 50,000 Cycles natančen opis Pushbutton Switch SPDT Standard Panel Mount, Rear
Trenutna ocena 10A (AC) Barva - pogon / pokrov Blue
Circuit SPDT Tip aktuatorja Round, Button
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SCB15S10A-2A
SCB15S10A-2A
Proizvajalci: NKK Switches
Opis: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 10A 125V
Na zalogi: 11015 pcs
Prenesi: SCB15S10A-2A.pdf
RFQ
SCB15S10A-3F
SCB15S10A-3F
Proizvajalci: NKK Switches
Na zalogi: 13891 pcs
Prenesi: SCB15S10A-3F.pdf
RFQ
SCB15S10A
SCB15S10A