SCB15S10A-3H
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SCB15S10A-3H
Proizvajalec / znamka: NKK Switches
Opis izdelka SWITCH PUSHBUTTON SPDT 10A 125V
Podatkovni listi: SCB15S10A-3H.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SCB15S10A-3H
Številka dela SCB15S10A-3H Proizvajalec NKK Switches
Opis SWITCH PUSHBUTTON SPDT 10A 125V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10894 pcs Podatkovni list SCB15S10A-3H.pdf
Voltage Rating - AC 125V Tip Standard
Sklop zaključka Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Funkcija stikala On-Mom
Serija SCB Mere izreza plošče Circular - 12.50mm Dia
Pakiranje Bulk delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Panel Mount, Rear Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mehansko življenje 1,000,000 Cycles Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Napetost osvetlitve (nominalno) -
Vrsta osvetlitve, barva - Lastnosti -
Električno življenje 50,000 Cycles natančen opis Pushbutton Switch SPDT Standard Panel Mount, Rear
Trenutna ocena 10A (AC) Barva - pogon / pokrov Gray