YB16KKW01-EB
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: YB16KKW01-EB
Proizvajalec / znamka: NKK Switches
Opis izdelka SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V
Podatkovni listi: YB16KKW01-EB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije YB16KKW01-EB
Številka dela YB16KKW01-EB Proizvajalec NKK Switches
Opis SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9508 pcs Podatkovni list YB16KKW01-EB.pdf
Voltage Rating - DC 30V Voltage Rating - AC 125V
Tip Standard Sklop zaključka Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Funkcija stikala On-On Serija YB
Mere izreza plošče Circular - 16.00mm Dia Pakiranje Bulk
delovna temperatura -25°C ~ 70°C Tip montaže Panel Mount, Snap-In
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje 200,000 Cycles
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Napetost osvetlitve (nominalno) - Vrsta osvetlitve, barva -
Lastnosti Epoxy Sealed Terminals Električno življenje 100,000 Cycles
natančen opis Pushbutton Switch SPDT Standard Panel Mount, Snap-In Trenutna ocena 3A (AC/DC)