YB16MKG01
NKK SwitchesNKK Switches
YB16MKG01 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: YB16MKG01
Proizvajalec / znamka: NKK Switches
Opis izdelka SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V
Podatkovni listi: YB16MKG01.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije YB16MKG01
Številka dela YB16MKG01 Proizvajalec NKK Switches
Opis SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13426 pcs Podatkovni list YB16MKG01.pdf
Voltage Rating - DC 28V Voltage Rating - AC 28V
Tip Standard Sklop zaključka Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Funkcija stikala On-On Serija YB
Mere izreza plošče Circular - 16.00mm Dia Pakiranje Bulk
Druga imena YB16MKG01-RO
YB16MKG01-RO-ND
delovna temperatura -25°C ~ 70°C
Tip montaže Panel Mount, Snap-In Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mehansko življenje 200,000 Cycles Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Napetost osvetlitve (nominalno) - Vrsta osvetlitve, barva -
Lastnosti Epoxy Sealed Terminals Električno življenje 100,000 Cycles
natančen opis Pushbutton Switch SPDT Standard Panel Mount, Snap-In Trenutna ocena 0.4VA (AC/DC)
Barva - pogon / pokrov - Circuit SPDT
Tip aktuatorja Plunger for Cap
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
YB16KKW03
YB16KKW03
Proizvajalci: NKK Switches
Opis: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V
Na zalogi: 12693 pcs
Prenesi: YB16KKW03.pdf
RFQ
YB16KKW03-5D05-JB
YB16KKW03-5D05-JB
Proizvajalci: NKK Switches
Na zalogi: 8702 pcs
Prenesi: YB16KKW03-5D05-JB.pdf
RFQ
YB16MKG01-BB
YB16MKG01-BB
Opis: SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V
Prenesi: YB16MKG01-BB.pdf
YB16MKG01-CB
YB16MKG01-CB
Opis: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 0.4VA 28V
Prenesi: YB16MKG01-CB.pdf
YB16KKW03-5C05-JB
YB16KKW03-5C05-JB
Prenesi: YB16KKW03-5C05-JB.pdf
YB16MKG01-6B-JB
YB16MKG01-6B-JB
Prenesi: YB16MKG01-6B-JB.pdf
YB16MKG01-6G-JB
YB16MKG01-6G-JB